Avukat Buket Tekışık’ın lüks araçlarıyla ilgili savunması kafa karıştırdı

İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde terör savcısının odasında fotoğraf çektirip, “Ben asla kaybetmem ya kazanırım ya öğrenirim” notuyla paylaşan Avukat Buket Nurşah Tekışık’ın lüks yaşamı ve arabaları tartışma konusu olmuştu. Avukat Tekışık sadece bir aracın kendisine ait olduğunu, diğerlerinin arkadaşlarına ait olduğunu söyledi.

SAVCININ ODASINDAKİ FOTOĞRAFLARI SONRASI SORUŞTURMA AÇILDI

İstanbul Barosu avukatlarından Buket Nurşah Tekışık’ın bir savcının makamından “Ben asla kaybetmem. Ya kazanırım ya da öğrenirim” mesajıyla paylaştığı fotoğraflar yargıyı karıştırdı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, odasında fotoğrafların çekildiği Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu’nda görevli olan savcıyla ilgili tutanak tuttu ve görev yerini değiştirdi. Tekışık hakkında disiplin suçundan Türkiye Barolar Birliği’ne de bildirimde bulundu. İstanbul Barosu da avukat Buket Nurşah Tekışık hakkında re’sen disiplin soruşturması başlattı.

SÜREKLİ LÜKS ARAÇLARDA POZ VERMESİNE AÇIKLIK GETİRDİ

Paylaşımlarıyla lüks hayatını gözler önüne seren Avukat Buket Nurşah Tekışık, bu konu hakkında konuştu. Çok sayıda lüks araçla poz veren Tekışık, Odatv’ye yaptığı açıklamada “Onlar arkadaşlarımın aracı, ‘BKT’ plakalı araç sadece benim. Onun da hepsi faturalı hangi galeriden aldığım bile belli. Diğer araçları da plakaları açık plaka sorgulamalarını da yapabilirsiniz. Bana ait değil. Arkadaşlarımın çektiği fotoğraflar sadece” dedi.

BKT PLAKALI BİRDEN FAZLA ARAÇ VAR

Konuyla ilgili açıklamasında araçlardan yalnızca birinin kendisine ait olduğunu belirten Tekışık’ın paylaştığı fotoğraflarda birden çok BKT plakalı araç olması dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Haberler.com / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x