Bir Dolandırıcılık Olayı Daha! Ebru Şallı’nın Eşi Uğur Akkuş Hakkında Yakalanma Kararı Çıktı

Ünlü isim Ebru Şanlı’nın eşi Uğur Akkuş hakkında açılan dolandırıcılık davasının ilk duruşması geçtiğimiz gün görüldü. Duruşmaya katılmayan Uğur Akkuş hakkında ise yakalama kararı çıkarıldı. Detaylar içeriğimizde…?

Kaynak: https://www.mynet.com/galeri/ebru-sal…

Ünlü isim Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş, son zamanlarda haklarında ortaya atılan iddialarla gündem olan isimler arasında.

Hatırlarsanız geçtiğimiz Haziran ayında Uğur Akkuş dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına alınmıştı.

Akkuş, serbest bırakılmasının ardından ‘İddia bu, ben bu iddialardan bıktım. Siz bu iddiaları haber yaptınız. Şimdi savcılığa gidiyorum, ifademi vereceğim. Yarın da basın açıklamamı yapacağım. Hepsi yalan dolan. Bıktım sizden artık. Bu basından bıktım. İddiayı haber yapıyorsunuz. İddia haber olmaz. Herkes şov yapıyor’ sözlerini söylemişti.

Geçtiğimiz günlerde ise iş insanı Uğur Akkuş’un kripto ticareti vaadiyle iki kişiyi 500 bin dolar dolandırıldığı iddia edildi.

Nitelikli dolandırıcılık suçundan 4’er yıl 6’şar aydan 15’er yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Akkuş’un duruşmasında beklenmedik bir olay yaşandı.

”in haberine göre, yaşadıkları dolandırıcılık iddialarını anlatmak için mahkemeye katılan sanıklar yaşadıklarını anlattı ancak Uğur Akkuş duruşmaya katılmadı.

Duruşma ertelenirken Akkuş’un savunmasının alınmasına yönelik yakalanma kararı alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir