Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer Siyasi Partileri Ziyaret Etti

Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde ilçedeki siyasi partileri ziyaret ederek, bayramlarını kutladı. Görüşmelerde birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Özer, “Birlikte çalışacağız, birlikte üreteceğiz, birlikte herkesin gurur duyacağı, herkesin özlemini duyduğu bir Esenyurt inşa edeceğiz” dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde CHP Esenyurt İlçe Başkanlığı’nı, DEM Parti Esenyurt İlçe Başkanlığı’nı, Demokrat Parti İlçe Başkanlığı’nı, DEVA Partisi İlçe Başkanlığı’nı ve Saadet Partisi İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, bayramlarını kutladı. Ziyaret sırasında konuşan Başkan Özer, seçim sürecinde vadettiği projeleri teker teker hayata geçireceğinin altını çizerek, “Birlikte çalışacağız, birlikte üreteceğiz, birlikte herkesin gurur duyacağı, herkesin özlemi duyduğu bir Esenyurt inşa edeceğiz. Esenyurt’u kardeşlik, barış şehri yapacağız” ifadelerini kullandı.

“HALK BELEDİYECİLİĞİ MODELİNİ YÜRÜTECEĞİZ”

Kent uzlaşısının Türkiye’nin önünü açacağını belirten Başkan Ahmet Özer, şöyle konuştu:

“Seçim sürecinde vadettiğimiz projeleri de teker teker hayata geçirmeye çalışacağız. Kaynak yaratacağız. Birlikte çalışacağız, birlikte üreteceğiz. Bu konudaki inancımız tam. Şunun bilincindeyiz ki burada yaktığınız ateş adım adım Türkiye’yi aydınlatacak. Esenyurt’un açtığı yolda Türkiye’yi yönetmeye geliyoruz. Kent uzlaşısı bana göre de ilerde Türkiye’nin önünü açacak. Türkiye’nin bekleyen sorunlarını çözüm yoluna koyacak. Burada biz Esenyurt’ta başarılı bir yerel yöneticilik, başarılı bir belediyecilik inşa edeceğiz. Halk belediyeciliği modelini yürüteceğiz. Haklarımızla beraber el ele, gönül gönüle kucaklaşarak kimseyi dışarda bırakmayarak bütün Esenyurt’un belediye başkanı olduğumuzun farkında ve bilincinde olarak hareket edeceğiz. Seçim sürecinde dediğimiz gibi adil, eşit, kapsayıcı ve ulaşılabilir bir yerel yönetim demokratik katılımcı ve şeffaf bir anlayışla el birliğiyle adım adım Esenyurt’u mevcut durumundan daha ileriye götürebilmek için gece demeden gündüz demeden çalışacağız.”

BAŞKAN ÖZER ESENYURT HALKIYLA BAYRAMLAŞTI

BaşkanÖzer, siyasi parti ziyaretlerinin ardından eski belediye binasında düzenlenen bayramlaşma töreninde Esenyurt halkıyla bir araya geldi. Vatandaşlar, Başkan Özer ile bayramlaşarak fotoğraf çektirdi, sohbet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x